Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas!

tel. 798 031 351  |  tel. 798 802 150
Kursy i szkolenia dla firm - zainwestuj w kadry

Bogata oferta szkoleń dla firm, przedsiębiorstw i instytucji

Oferujemy Państwu szkolenia i kursy zamknięte przeznaczone dla pracowników konkretnej firmy, przedsiębiorstwa czy instytucji. Posiadamy bogaty pakiet szkoleń SEP dla firm, umożliwiających zdobycie uprawnień energetycznych w grupach G1, G2 i G3.

Dlaczego warto postawić na nasze kursy i szkolenia dla firm?

Doświadczenie

Wszystkie organizowane w naszym Instytucie kursy i szkolenia dla firm prowadzone są przez doświadczonych trenerów.

Szkolenia online

Dzięki takiej formule szkoleń oszczędzają Państwo czas i pieniądze. Nasze szkolenia to profesjonalizm a zarazem wygoda.

Elastyczność usług

Szkolenia dla pracowników mogą się odbywać jednorazowo lub w cyklach szkoleniowych, zarówno w dni robocze jak i w weekendy.


Szkolenia on-line

Szkolenia on-line

Grupa IKZ Polonia oferuje możliwość przeprowadzenia szkolenia dla firm w formie on-line. Szkolenia on-line odbywają się w czasie rzeczywistym i są coraz chętniej wybieraną przez firmy formą kształcenia pracowników. Pracownicy biorący udział w szkoleniu mogą w nim uczestniczyć z dowolnego miejsca, nie tracą czasu na dojazdy i mają stały kontakt z trenerem.

Egzaminy odbywają się w sposób zdalny a certyfikaty papierowe ze szkolenia on-line wysyłane są na wskazany adres oraz e-mail.

Kursy SEP dla firm

Kursy SEP dla firm

Chcesz, aby Twoi pracownicy zdobyli lub odnowili uprawnienia SEP? Dobrze trafiłeś! Grupa IKZ Polonia organizuje profesjonalne kursy SEP dla firm.

Wiemy jak ważne jest stałe podwyższanie i aktualizowanie kwalifikacji, dlatego serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkie firmy, przedsiębiorstwa oraz instytucje, które zainteresowane są uzyskaniem lub odnowieniem uprawnień. Organizujemy profesjonalne kursy energetyczne G1, G2, G3 oraz szkolenia pomiarowe.

Program szkolenia energetycznego dopasowywany jest zawsze do specyfiki grupy oraz indywidualnych potrzeb organizacji. Każdy kurs SEP poprzedza identyfikacja i analiza potrzeb szkoleniowych - dzięki temu wszystkie zajęcia są dopasowane do potrzeb uczestników a kursy odznaczają się bardzo wysokim poziomem zdawalności.

Nasza firma działa kompleksowo, dlatego nasz bogaty pakiet szkoleń i kursów SEP dla firm obejmuje zarówno organizację szkolenia teoretycznego, praktycznego jak i egzaminu ustnego. Każdy z kursów SEP zakończony jest egzaminem przed Komisją Kwalifikacyjną powołaną przez Urząd Regulacji Energetyki (URE) w celu zdobycia uprawnień SEP.

Szkolenia SEP dla firm – cena

Szkolenia SEP dla firm - cena

Wycena szkoleń grupowych (zamkniętych) SEP dla firm jest ustalana indywidualnie. Na cenę szkolenia SEP wpływa między innymi liczba uczestników kursu, forma prowadzenia kursu, ilość egzaminów, czas, lokalizacja.

Naszym klientom zapewniamy możliwość uzyskania tłumaczenia świadectwa na język angielski i niemiecki. Na stałe współpracujemy z tłumaczami przysięgłymi, dzięki czemu oferujemy atrakcyjne warunki cenowe tłumaczeń.

Organizujemy także szkolenia i kontrole w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy w firmie. W naszej ofercie kursów zawodowych znajdują się także kursy na operatorów wózków jezdniowych, urządzeń podlegających dozorowi UDT/TDT takich jak: suwnice, żurawie warsztatowe, podesty ruchome, układnice magazynowe czy windy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

W celu otrzymania szczegółów oferty szkoleń dla firm zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego z naszym Specjalistą ds. obsługi klienta biznesowego i korporacyjnego:

  Beata Czembor

  +48 798 468 037

  b.czembor@ikzszkolenia.pl

WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY

ENEA

BP

OBI

Polska Spółka Gazownictwa

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny

Wipasz

Herbapol

KUEHNE + NAGEL

Sweco

INKOP

autojet

Rydygier

OTIS

SKANSKA

MEILLERGHP

ETC-PZL AEROSPACE INDUSTRIES

WODR