Skontaktuj się z nami

Uwaga! Tylko do końca roku obowiązuje cena jednego egzaminu 280,00 zł. W 2022 roku koszt egzaminu wyniesie 301,00 zł.

Zadzwoń do nas!

tel. 798 031 351
Kursy i szkolenia dla firm - zainwestuj w kadry

Bogata oferta szkoleń dla firm, przedsiębiorstw i instytucji

Oferujemy Państwu szkolenia i kursy zamknięte przeznaczone dla pracowników konkretnej firmy, przedsiębiorstwa czy instytucji. Posiadamy bogaty pakiet szkoleń SEP dla firm, umożliwiających zdobycie uprawnień energetycznych w grupach G1, G2 i G3. Jednocześnie oferujemy profesjonalne szkolenia zawodowe, szkolenia z zakresu ochrony pożarowej oraz pierwszej pomocy przedmedycznej.

Organizujemy szkolenia i kontrole w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy w firmie. W ofercie dla firm proponujemy kompleksową obsługę BHP oraz zapewniamy opracowanie pełnej dokumentacji, zgodnie z aktualnym stanem prawnym. Wykonujemy również usługi z dziedziny rzeczoznawstwa, wyceny maszyn, audytów technologicznych i innych.

Dlaczego warto postawić na nasze kursy i szkolenia dla firm?

Doświadczenie

Wszystkie organizowane w naszym Instytucie kursy i szkolenia dla firm prowadzone są przez doświadczonych trenerów.

Wiele lokalizacji

Działamy w 32 największych miastach w Polsce.

Elastyczność usług

Szkolenia dla pracowników mogą się odbywać jednorazowo lub w cyklach szkoleniowych, zarówno w dni robocze jak i w weekendy.


Staramy się aby termin i lokalizacja każdego szkolenia zawsze w pełni odpowiadały potrzebom naszych klientów. Zajęcia mogą zostać zorganizowane w formie 4, 8, 16 i 24 godzin dydaktycznych, rozłożonych odpowiednio na jeden, dwa lub trzy dni szkoleniowe. Wychodząc naprzeciw potrzebom firm i instytucji, zapewniamy również możliwość organizacji szkolenia w języku obcym, między innymi: ukraińskim, niemieckim, angielskim lub innym, wcześniej uzgodnionym.

Szkolenia on-line

Szkolenia on-line

Od niedawna, Grupa IKZ Polonia oferuje możliwość przeprowadzenia szkolenia dla firm w formie on-line. Szkolenia on-line odbywają się w czasie rzeczywistym i są coraz chętniej wybieraną przez firmy formą kształcenia pracowników. Pracownicy biorący udział w szkoleniu mogą w nim uczestniczyć z dowolnego miejsca, nie tracą czasu na dojazdy i mają stały kontakt z trenerem.

Egzaminy odbywają się w sposób zdalny a certyfikaty papierowe ze szkolenia on-line wysyłane są na wskazany adres oraz e-mail.

Kursy SEP dla firm

Kursy SEP dla firm

Chcesz aby Twoi pracownicy zdobyli lub odnowili uprawnienia SEP? Dobrze trafiłeś! Grupa IKZ Polonia organizuje profesjonalne kursy SEP dla firm.

Wiemy jak ważne jest stałe podwyższanie i aktualizowanie kwalifikacji, dlatego serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkie firmy, przedsiębiorstwa oraz instytucje, które zainteresowane są uzyskaniem lub odnowieniem uprawnień. Organizujemy profesjonalne kursy energetyczne G1, G2, G3 oraz szkolenia pomiarowe.

Program szkolenia energetycznego dopasowywany jest zawsze do specyfiki grupy oraz indywidualnych potrzeb organizacji. Każdy kurs SEP poprzedza identyfikacja i analiza potrzeb szkoleniowych - dzięki temu wszystkie zajęcia są dopasowane do potrzeb uczestników a kursy odznaczają się bardzo wysokim poziomem zdawalności.

Nasza firma działa kompleksowo, dlatego nasz bogaty pakiet szkoleń i kursów SEP dla firm obejmuje zarówno organizację szkolenia teoretycznego, praktycznego jak i egzaminu ustnego. Każdy z kursów SEP zakończony jest egzaminem przed Komisją Kwalifikacyjną powołaną przez Urząd Regulacji Energetyki (URE) w celu zdobycia uprawnień SEP.

Szkolenia SEP dla firm – cena

Szkolenia SEP dla firm - cena

Wycena szkoleń grupowych (zamkniętych) SEP dla firm jest ustalana indywidualnie. Na cenę szkolenia SEP wpływa między innymi liczba uczestników kursu, forma prowadzenia kursu, ilość egzaminów, czas, lokalizacja oraz wybrana sala wykładowa.

Naszym klientom zapewniamy możliwość uzyskania tłumaczenia świadectwa na język angielski i niemiecki. Na stałe współpracujemy z tłumaczami przysięgłymi, dzięki czemu oferujemy atrakcyjne warunki cenowe tłumaczeń.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

W celu otrzymania szczegółów oferty szkoleń dla firm zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Nasz konsultant oddzwoni natychmiast po wpłynięciu zgłoszenia.