Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas!

tel. 798 031 351  |  tel. 798 802 150
Online
Nd 28 maja
Szkolenie G1/2/3

godz. 09:00

Online

Cena szkolenia: 95zł

Cena 1 egzaminu: 349zł

Online
Pn 29 maja
Szkolenie G1/2/3

godz. 09:00

Online

Cena szkolenia: 95zł

Cena 1 egzaminu: 349zł

Online
Pn 29 maja
Szkolenie G1/2/3

godz. 16:00

Online

Cena szkolenia: 95zł

Cena 1 egzaminu: 349zł

Wyświetl wszystkie terminy

Uprawnienia SEP online – zdobądź kwalifikacje bez wychodzenia z domu!

Szkolenia SEP online

Pandemia zrewolucjonizowała podejście do nauki. Szkoły, uczelnie i inne ośrodki prowadzące szkolenia i inne działania edukacyjne praktycznie z dnia na dzień musiały przejść na tryb zdalny. Wiele wskazuje na to, że popularność szkoleń internetowych zostanie z nami na długo i będzie niezależna od rozwoju sytuacji pandemicznej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, zdecydowaliśmy, by wprowadzić do naszego asortymentu szkoleń kurs elektryka online.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór szkoleń i egzaminów organizowanych w formie zdalnej – w tym kursy SEP online, umożliwiające zdobycie lub odnowienie uprawnień energetycznych w grupach G1, G2, G3, a także szkolenia pomiarowe. Oferta szkoleń internetowych skierowana jest zarówno do firm czy instytucji, jak i do osób prywatnych. Szkolenia SEP online są coraz chętniej wybieraną formą kształcenia. Umożliwiają bowiem podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie nowych uprawnień bez konieczności wychodzenia z domu i dojeżdżania do konkretnego ośrodka szkoleniowego, z dowolnego miejsca na świecie. Zdalne szkolenia dają możliwość pracy z wybranym trenerem rekomendowanym przez innych uczestników. Duża elastyczność zagwarantowana przez zdalne metody nauczania sprawia, że kursy i egzaminy SEP online cieszą się rosnącą popularnością i są ważnym kierunkiem rozwoju nowoczesnej edukacji, która idzie w parze z rozwojem technologicznym.

Szkolenie i egzamin SEP online – zalety

Nauczanie przez internet ma wiele walorów. Oto kluczowe zalety, jakie oferuje szkolenie SEP online:

kurs elektryka online

Oszczędność czasu

Uczestnicy szkoleń online oszczędzają czas i pieniądze, które w przypadku szkoleń organizowanych w tradycyjnej formie musieliby przeznaczyć na dojazdy i noclegi.

sep przez internet

Komunikacja

Kursy online odbywają się zdalnie, w czasie rzeczywistym, a kursanci mają stały kontakt ze szkoleniowcem – mogą zadawać pytania i na bieżąco komunikować się z trenerem.

uprawnienia sep egzamin online

Doświadczenie

W IKZ Polonia wszystkie szkolenia online prowadzone są przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem, co przekłada się na zadowolenie uczestników i wysoką zdawalność egzaminów.

kurs elektryczny online

Egzamin online

Po zakończeniu szkolenia online każdy uczestnik przystępuje do egzaminu, weryfikującego zdobytą wiedzę. Egzamin zdawany jest online i ma formę ustną.

sep online

Materiały dydaktyczne

Kursanci otrzymują również obszerne materiały dydaktyczne pomocne w codziennej pracy.

uprawnienia sep online

Dobra atmosfera

Dbamy o to, by kursy sep online odbywały się w partnerskiej atmosferze ułatwiającej przyswajanie wiedzy i nowych umiejętności.


Terminarz szkoleń online

Terminarz szkoleń SEP online

Aby zapisać się na e-szkolenie, wystarczy wejść na naszą stronę internetową, wyszukać w Terminarzu szkoleń interesujący nas kurs, a następnie wypełnić krótki formularz uczestnictwa. Szkolenie i egzamin SEP online mają formę zdalną, a certyfikaty papierowe są wysyłane na adres wskazany przez uczestnika.

Szkolenia i egzaminy prowadzone są przez przeglądarkę internetową, za pomocą intuicyjnego i łatwego w obsłudze systemu niewymagającego instalacji dodatkowego oprogramowania. Link do systemu, pozwalający na wzięcie udziału w szkoleniu, wysyłany jest przez nas przed szkoleniem na wskazany adres mailowy.

Kurs SEP online cena

Wiele osób traktuje uprawnienia SEP jako inwestycję w nowe kompetencje i większe możliwości na rynku pracy. Jak każda inwestycja, szkolenie i egzamin SEP online wymagają pewnego wkładu. Mowa tu przede wszystkim o poświęceniu czasu i skupieniu uwagi na przyswajaniu wiedzy. Oprócz tego potrzeba także wkładu finansowego. Jaka jest cena za kurs SEP online? W przypadku szkoleń internetowych prowadzonych przez IKZ Polonia mówimy o kwocie 95 zł za szkolenie G1/2/3 lub 350 zł za szkolenie pomiarowe. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość przetłumaczenia świadectwa na język obcy. Koszt egzaminu to 301 zł brutto. Kwota ta została określona w rozporządzeniu Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej.

kurs sep online cena

Zapisz się już dziś na szkolenie online!

Terminarz szkoleń

WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY

ENEA

BP

OBI

Polska Spółka Gazownictwa

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny

Wipasz

Herbapol

KUEHNE + NAGEL

Sweco

INKOP

autojet

Rydygier

OTIS

SKANSKA

MEILLERGHP

ETC-PZL AEROSPACE INDUSTRIES

WODR