Skontaktuj się z nami

Uwaga! Tylko do końca roku obowiązuje cena jednego egzaminu 280,00 zł. W 2022 roku koszt egzaminu wyniesie 301,00 zł.

Zadzwoń do nas!

tel. 798 031 351
Szkolenia online - zainwestuj w umiejętności

Uprawnienia i egzaminy SEP bez wychodzenia z domu!

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór szkoleń i egzaminów organizowanych w formie online – w tym kursy umożliwiające zdobycie lub odnowienie uprawnień energetycznych w grupach G1, G2, G3 a także szkolenia pomiarowe. Oferta szkoleń online skierowana jest zarówno do firm czy instytucji jak i do osób prywatnych. Szkolenia online są coraz chętniej wybieraną formą kształcenia. Umożliwiają podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie nowych uprawnień bez konieczności wychodzenia z domu.

Szkolenia online - zalety

Oszczędność czasu

Uczestnicy szkoleń online oszczędzają czas i pieniądze, które w przypadku szkoleń organizowanych w tradycyjnej formie musieliby przeznaczyć na dojazdy i noclegi.

Komunikacja

Kursy online odbywają się zdalnie, w czasie rzeczywistym a kursanci mają stały kontakt ze szkoleniowcem – mogą zadawać pytania i na bieżąco komunikować się z trenerem.

Doświadczenie

W IKZ Polonia wszystkie szkolenia online prowadzone są przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem, co wpływa na wysoką zdawalność egzaminów.

Egzamin online

Po zakończeniu szkolenia online każdy uczestnik przystępuje do egzaminu, weryfikującego zdobytą wiedzę. Egzamin zdawany jest online i ma formę ustną.

Materiały dydaktyczne

Kursanci otrzymują również obszerne materiały dydaktyczne.

Dobra atmosfera

Dbamy o dobrą, bezstresową atmosferę, na co niewątpliwie wpływ ma doskonałe przygotowanie merytoryczne kandydatów.


Terminarz szkoleń online

Terminarz szkoleń online

Aby zapisać się na e-szkolenie wystarczy wejść na naszą stronę internetową, wyszukać w Terminarzu szkoleń interesujący nas kurs a następnie wypełnić krótki formularz uczestnictwa. Szkolenie i egzamin odbywają się online. Certyfikaty papierowe ze szkoleń online wysyłamy na wskazany w formularzu adres oraz e-mail.

Szkolenia i egzaminy prowadzone są przez przeglądarkę internetową za pomocą intuicyjnego i łatwego w obsłudze systemu, niewymagającego instalacji dodatkowego oprogramowania. Link do systemu, pozwalający na wzięcie udziału w szkoleniu, wysyłany jest przez nas przed szkoleniem na adres mailowy podany w formularzu uczestnictwa.

Zapisz się już dziś na szkolenie online!

Terminarz szkoleń