Skontaktuj się z nami

 

ZIMA W IKZ – SZKOLENIE G1/G2/G3 TYLKO ZA 35 zł!!! UŻYJ KODU: Zima2024| SZKOLENIE POMIAROWE TYLKO ZA 199 zł!!! UŻYJ KODU: zima2024-pom

Zadzwoń do nas!

tel. 798 031 351  |  tel. 798 802 150

Kurs elektryka - wiedza ma przyszłość

Online
Kurs elektryka

13.01,20.01,27.01, 3.02, 10.02

Cena szkolenia: 1190zł

Cena 1 egzaminu: 424.2 zł

Żyjemy w nieprzewidywalnych czasach, w których otaczająca rzeczywistość zmienia się z dnia na dzień. W XXI wieku najlepszą walutą jest wiedza, która mimo inflacji, pandemii i konfliktów międzynarodowych, nie traci na wartości. Instytut Kształcenia Zawodowego Polonia jest doświadczoną jednostką szkoleniową, która od lat kształci specjalistów w różnych branżach. Absolwenci naszych szkoleń nie mają kłopotów z odnalezieniem się na zmieniającym się jak w kalejdoskopie rynku pracy. Prowadzimy zarówno szkolenia otwarte, jak i projekty szkoleniowe szyte na miarę zapotrzebowania konkretnych organizacji. Zatrudniamy najlepszych trenerów w swoim fachu, potrafiących w przystępny sposób przekazać wiedzę i umiejętności praktyczne swoim kursantom. Kursy sygnowane logo IKZ Polonia cieszą się renomą merytorycznych szkoleń odbywających się w przyjaznej, partnerskiej atmosferze. Nasze doświadczenie rynkowe potwierdza, że są to najlepsze warunki do przekazywania nowych i rozwijania posiadanych kompetencji. Istotną rolę w naszym portfolio szkoleniowym stanowią kursy SEP w wersji online.

Kurs elektryki SEP rozchwytywany na rynku pracy

Dlaczego kursy SEP cieszą się tak dużym zainteresowaniem? Kurs elektryki daje uprawniania otwierające wiele drzwi w branży elektrycznej. Posiadanie w CV wpisu o ukończonym kursie na elektryka jest często spotykanym warunkiem rekrutacyjnym. Dodajmy, że rynek pracy stoi otworem przed posiadaczami uprawnień elektrycznych, co przekłada się również na duże zapotrzebowanie na kursy SEP. Dość powiedzieć, że certyfikat ukończenia kursu elektryka i zdania egzaminu jest honorowany także poza granicami Polski. Kurs na elektryka w IKZ Polonia trwa 4 godziny, po których następuje egzamin. Zarówno szkolenie, jak i egzamin odbywają się w trybie online. Egzamin ma formę ustną, a uzyskane uprawnienia SEP są ważne przez 5 lat. Wydanie fizycznego certyfikatu zajmuje zwykle do 2 tygodni od dnia zdania egzaminu.

Kurs elektryka to jeszcze nie wszystko

Szkolenia SEP możemy podzielić na trzy dziedziny. Pierwsza dotyczy kompetencji związanych z instalacjami i sieciami wytwarzającymi, przetwarzającymi, przesyłającymi i konsumującymi prąd. To właśnie tego rodzaju uprawnienia G1 mamy na myśli posługując się terminem kurs na elektryka. Uprawnienia SEP dają możliwość prowadzenia prac polegających na eksploatacji i dozorze urządzeń elektrycznych pracujących pod napięciem nieprzekraczającym 1 kV. Drugą kategorią G2 są instalacje i urządzenia przetwarzające energię cieplną. Trzecia dziedzina G3 dotyczy kwalifikacji do prowadzenia prac z urządzeniami wykorzystującymi paliwa gazowe.

WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY

ENEA

BP

OBI

Polska Spółka Gazownictwa

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny

Wipasz

Herbapol

KUEHNE + NAGEL

Sweco

INKOP

autojet

Rydygier

OTIS

SKANSKA

MEILLERGHP

ETC-PZL AEROSPACE INDUSTRIES

WODR